Tweet

Привіт, дорогі читачі блогу!

Скажу відразу, що сьогоднішня стаття буде більше цікава нареченим, ніж женихам! А поговоримо ми про те, які зачіски на весілля з квітами будуть модні в цьому сезоні. Дівчатка, приступимо? 🙂

Кожній нареченій відомо, що у весільному образі не буває дрібниць. Зачіска, звичайно, займає важливе місце. Напевно, складно уявити більш ніжне, красиве і в той же час універсальне прикраса для волосся, ніж живі квіти. Вони надають свіжість і жіночність образу, і підходять абсолютно всім нареченим.У цьому сезоні весільні стилісти пропонують робити вінки з квітів. Цей варіант однаково добре виглядає як на довгих, так і на короткому волоссі. Підберіть вінок, який підходить Вам за стилем та настроєм, так, щоб Ваш образ вписувався в общюю тематику весілля. Так бунтарський вінок з яскравими акцентами чудово підійде для весілля в стилі Бохо, а акуратний обідок з польових квітів підкреслить жіночність нареченої на рустикальної весіллі…Раніше в моді коси всілякого виду. При цьому особливо стильно буде виглядати зачіска, яку ніби зробила сама наречена на швидку руку. Про те, що перукар витратив на неї більше двох годин знати нікому необов’язково! Вплетеные у волосся свіжі квіти тільки підсилять цей ефект.


Не дивлячись на те, що мода змінюється з сезону в сезон, в одному Ви можете бути впевнені — зачіски на весілля з квітами завжди будуть популярні!

А всім нареченим жедаю бути чарівними в своє свято,

Ваша Ніка

П. С. будь Ласка, поділіться цією статтею з друзями в соц. мережах!