Tweet

Привіт, мої дорогі читачі і читачки!

Після того, як на його питання вона відповіла: «Так!» після того, як опредилась дата і подано заяву, починається найцікавіше — та-дааам — передвесільна підготовка! Ні,в цій статті ми не будемо вирішувати тисячі питань пов’язані з нею. Просто я поділюся з Вами інформацією, де шукати ідеї для весілля. Вперед!

Отже, я вирішила розкрити топ-5 місць, де Ви точно знайдете ні один десяток супер ідей для Вашого весілля. Місця ці, звичайно, умовні, в цьому їх плюс… Їхати і йти нікуди не доведеться, і вони доступні кожному!

Ви самі

У пошуку ідей для Вашого весілля не буває дрібниць. У кожного з нас є хобі, улюблена музика, книги, фільми… Ви можете створити концепт стиль Вашого весілля в буквальному сенсі з чого завгодно. Любителі подорожей легко перенесуться на своєму весіллі в улюблену країну, захоплення шахами збере гостей на шахову весілля, а Ваш улюблений фільм стане приводом для весілля «як у кіно»… Думаю, суть зрозуміла. Подивіться на Ваші інтереси, і Ви точно знайдете ту саму ідею!Інтернет

Звичайно, я не відкрию Америку — в Інтернеті Ви знайдете безліч ідей для Вашого весілля. Тут швидше інша проблема — велика кількість інформації, яку важко фільтрувати. Що робити і як не заплутатися в цьому океані натхнення? Моя порада — заведіть собі спеціальну папку на комп’ютері. Туди Ви бедете зберігати надихаючі зображення, ідеї і статті, і потрібна інформація завжди буде під рукою. До того ж варто шукати ідеї в цікавій для Вас темі. Якщо Ви вже визначилися, що хочете рустикальную весілля, то навряд чи Вас надихне морський стиль. Бережіть свій час, воно Вам ще стане в нагоді!

Мої два улюблених джерела натхнення в інтернеті — це:

http://www.weddywood.ru і http://www.stylemepretty.com

/картинки клікабельні/


Pinterest

Я вирішила виділити окремо цей сайт. Багато хто знає, що це своєрідна електронна дошка, на яку Ви в режимі онлайн зберігаєте сподобалися картинки. Я приватно користуюся цим ресурсом при підготовці статті для блогу. Він здорово допомагає зберігати інформацію, до того ж для всіх фотографій вказані джерела — у разі необхідності можна легко знайти автора. Але і тут треба бути обережним, інакше Ви ризикуєте провести не один вечір у пошуках ідеального весілля! 🙂

Приєднуйся до нас на Pinterest, щоб отримати ще більше весільного натхнення!

Журнали

Якщо чесно, я досі не розумію наречених, які насамперед біжать скуповувати всі випуски весільних журналів. Швидше за все, інформація в них буде повторюватися, а кількість реклами — зашкалювати. Моя порада — купіть 2-3 великих російських видань і обов’язково хоча б один закордонний журнал. Цього цілком вистачить, щоб зрозуміти основні тенденції сезону у весільній індустрії і не нанести вагомий удар по бюджету. 🙂


Допомога залу

Якщо навіть після цих порад, Ви досі не можете знайти тему для Вашого весілля, зверніться до допомоги друзів. Часто їм з боку видніше, адже вони знають Вас «від і до». До того ж це чудовий привід зібратися з подружками і влаштувати незапланований подругами!

Дорогі друзі, не бійтеся сміливих експериментів, слухайте себе і воплошайте навіть самі нереальні ідеї для весілля в реальність!

З вірою в любов,

Ваша Ніка

П. С. Залишайте свої думки в коментарях і діліться статтею в соціальних мережах! Спасибі!