Tweet

Привіт, дорогі читачі !

Організація весілля — це зовсім не простий, але від цього не менш цікавий процес. Часто майбутні молодята не знають з чого починати піготовку, в якому напрямку рухатися. Воно й зрозуміло, адже весілля — це свято, яке не відбувається кожен день… Не бійтеся, у Вас обов’язково все вийде, головне — почати! 🙂

Щоб організація весілля не здавалася Вам неведовым звіром, Ви можете :

а) запитати у друзів/знайомих/родичів, які не так давно одружилися, які етапи підготовки до весілля пройшли вони;

б) звернутися за допомогою в весільне агентство.

Якщо Ви сумніваєтеся у власних силах, запишіться на консультацію до весільного організатора. Це допоможе Вам остаточно прийняти рішення в ту або іншу сторону.

Вирішивши довірити своє свято професіоналам, вивчіть ринок весільних агентств, дізнайтеся послуги, які вони пропонують, який їх гонорар. Як правило, це або фіксований відсоток від загального бюджету весілля, або конкретна сума, зависящяся від нього ж … У будь-якому випадку, чим шикарніше дорожче буде ваше весілля, тим більший гонорар агентства!

І на останок невеликий рада… Пам’ятайте, що організація весілля не обходиться без стресу. Навіть якщо у вас найкращий організатор, який говорить, що хвилюватися не доведеться -не вірте, ще доведеться!:)

Навіть він не в состаянии контролювати все.. Ситуації можуть бути різні: сукня виявиться готове у строк, наречена забуде паспорт, гості до останнього не вирішать, чи зможуть вони бути чи ні…Але нехай ці дрібниці не псують Ваш настрій, адже найголовніше, щоб Ви щиро сказали один одному заповітне: «Так!»

А Ваше весілля в будь-якому випадку буде самою незабутньою, можете не сумніватися!

З повагою,

Ваша Ніка

П. С. Давайте поговоримо про те, як Ви збираєтеся організувати своє весілля? Будете звертатися за допомогою до організаторів або хочете зробити самі? Буду рада Вашим коментарям 🙂