Tweet

Привіт, дорогі наречені!

Сьогоднішня стаття буде особливо цікава тим, хто вирішив одружитися восени. Нехай дощ і похмура погода Вас не бентежать, насправді Вам пощастило! Здається, що сама природа готова прийти на допомогу закоханим в оформленні урочистості, тому весілля в осінньому стилі точно не залишиться не поміченою…

Традиційними для осінніх весіль вважаються всі відтінки жовтого і червоного, а також золотий. Природна палітра тут диктує свої умови, і складно їм не підкориться.

Однак Ви зовсім необязаны йти, здавалося б, логічного шляху. Можна вибрати будь-який колір і обіграти його в декорі і весільних деталях. Любителям романтики напевно припадуть до смаку кремові і пастельні відтінки. А тим, хто любить погарячіше, сміливо можна використовувати контрастні поєднання!


Не варто забувати, що осінь – врожайна пора, тому нерозумно не використовувати дари природи в декорі. Це можуть бути розфарбовані гарбуза або яблука для карток розсадження. Справжні жолуді можуть потрапити в букет нареченої або бутоньєрку нареченого, а можуть і на святковий стіл – в якості прикраси, звичайно!
Всім знайома традиція, коли молодят обсипають рисом і пелюстками троянд, на весіллі в осінньому стилі з цією роллю відмінно впораються жовті листя.

Восени оригінально і незвично виглядатимуть весілля як у сільському, рустикальному, так і богемному стилі. Якщо перші два відрізняються своєю простою і природністю, то в останньому навпаки переважають багаті деталі та яскраві, навіть десь помпезні елементи.

Осінь багатогранна, як і належить бути хорошою актриссе. Використовуйте її можливості, щоб зробити своє весілля неповторною!