Tweet

Вітаю Вас, дорогі читачі!

Оформлення весілля в стилі Чикаго — завдання не з легких. І хоча ми з Вами вже обговорювали в одній із статей, як стилізувати подібну весілля , пропоную ще раз розібратися з деталями!

Оформлення весілля в стилі Чикаго

При згадці Чикаго 30ых років нам представляються гангстери, казино і джаз. Пропоную відштовхуватися від цих образів та оформлення весілля.

Кольорове рішення

Сміливці ставлять все на чорне або червоне… Або міксують ці два кольори? Якщо таке рішення здається Вам невідповідним для весілля, обмежтеся тільки одним кольором. До речі, чорний можна замінити на баклажановий або смарагдовий, а ще він відмінно поєднується із золотом і бежевими відтінками. Таке колірне рішення відмінно підійде для Вашої вечірки, до того ж це — тренд сезону!Оформлення та декор весілля

Напевно, оформлення весілля в стилі Чикаго варто починати з підбору правильної майданчики. Вам пощастить, якщо вдасться знайти місце з потрібним інтер’єром — так Ви знімете з себе більшу частину роботи по декоруванню.

Але і сучасний ресторан можна стилізувати під епоху 30ых. Для цього на допомогу прийдуть старовинні, вінтажні речі, наприклад валізи і телефон. Патіфон з пластинками або друкарська машинка легко можуть стати центром загальної уваги і об’єктом для фотосесії.

Так само перенестися в атмосферу гангстерського Чикаго Вам допоможуть плакати того часу або навіть Ваші чорно-білі фото. До речі, чудова ідея — зняти перед весіллям лав-сторі у стилі ретро, а фотографіями прикрасити зал!

Приділіть увагу і офомлению столів для гостей. На деякі з них можна поставити високі центральні композиції з квітів, пір’я і ниток перлів в дусі того часу. Не варто перевантажувати зал таким пишним оздобленням — для решти столів досить буде поставити в центр цікавий номерок.
Розвага гостей

Побувати на весіллі в стилі Чикаго — це вже саме по собі розвагу. Попросіть гостей, або хоча б близьких друзів підтримати тему вечірки. Впевнена, всім захочеться на один вечір побути гангстером або дівою Голлівуду. А в продовження теми підготуйте фотобудку — спеціальну зону для фото. Для цього Вам знадобиться реквізит — вуса, капелюхи, окуляри, пістолети і все, що підкаже фантазія.


Після такого веселощів можна відпочити, послухавши джас. Запросіть на весілля хороших артистів і насолодіться музикою.


Вечір можна завершити грою в рулетку чи покер за келихом іскристого шампанського!Бажаю всім повеселитися від душі. Повірте, це головне в оформленні весілля в стилі Чикаго!

З вірою в любов

Ваша Ніка

П. С.: Джерела фотографій Ви знайдете тут: http://www.pinterest.com/rumko/weddings-stuff/

Буду рада, якщо Ви поділитеся статтею з друзями в соціальних мережах.