Tweet

Привіт, дорогі читачі і читачки!

Напевно, всі ми перед важливими подіями стаємо забобонними. Навіть ті, хто не вірять в астрологію, не соромляться заглянути в гороскоп. Тому коли в одному німецькому журналі мені попалася стаття відомого астролога, в якій названі сприятливі місяці для весілля в 2014 році, я вирішила, що їй з Вами поділитися.

Мануела Фукс (Manuela Fuchs) займається астрологією протягом 25 років. У своєму інтерв’ю для журналу «Hochzeit» вона розповіла, що найкращі місяці для весілля в 2014 році — травень, червень, липень, жовтень та листопад.

астролог Мануела Фукс

Якщо вірити Мануеле, то шлюби, укладені в червні, будуть особливо гармонійними. У цей час під впливом Юпітера і Сатурна пари зможуть відчути особливу романтичність у відносинах. А ось місяцем, повним пристрасті, виявиться листопад. «Винні» в цьому, звичайно, Марс і Венера. Союз, укладений під впливом цих двох планет, точно виявиться цікавим!

Також астролог пропонує почекати, якщо це можливо, з весіллями в наступні періоди:

— 7 лютого — 1 березня
— квітень
— 8 червня — 2 липня
— 5 -26 жовтня

Вона пояснює, що в цей час під впливом Меркурія можливі сварки і непорозуміння. Найважчим у цьому відношенні виявиться квітень. Однак, це не означає, що варто терміново переносити дату свого свята. Інші планети також роблять свій вплив, саме тому позитивні і негативні періоди для весілля можуть бути в одному і тому ж місяці!

Мануела вважає, що астрологія заслужила своє право називатися наукою, при цьому нікого не закликає сліпо їй довіряти. Я повністю згодна з такою думкою. Добре, звичайно, знати що там говорять і зірки, і які місяці будуть сприятливі для весілля в 2014 році. Але все-таки ні один гороскоп не знає, що насправді краще для Вас!

Удачі,

Ваша Ніка

П. С. А як Ви ставитеся до астрології, вірите в гороскопи, підлаштовуєте під них своє весілля? Давайте поговоримо, буду рада Вашим коментарям!

фото: Robert Paetz http://robertpaetz.com/