Tweet

Привіт, дорогі друзі!

Стилі оформлення весілля настільки різні, що можуть кардинально відрізнятися один від одного. Ми вже говорили про те, які стилі будуть актуальні в весільному світі в Новому 2014 році. Сьогодні ж я пропоную віддати данину році пішов і пригадати найбільш оригінальні, на мій погляд, весільні тренди 2013.
Можливо, якась з ідей сподобається і Вам!

1. Романтика

Мені здається, це вічна тема… Погодьтеся, важко знайти більш красиву наречену, ніж в жіночому платті з букетом квітів ніжний. В цьому році, як ніколи, була популярна природність і натуральність. Не дивно, що стільки красивих образів було створено стилістами!


2. Шеврон

Цей зигзаг не давав нікому спокою протягом усього сезону. Профі весільної моди зуміли додати його скрізь: починаючи від запрошень і аксесуарів, заканчивя тортом. А найсміливіші нареченої наважилися на вінчальну сукню з цим веселим принтом…


3. М’ятний колір

М’ятний міцно зайняв місце в наших серцях як тільки з’явилися ознаки весни і не здавав своїх позицій до пізньої осені. Звичайно, цей тренд не могли не помітити у весільній моді. Його пік припав, як не складно здогадатися, на літо. Впевнене, стільки м’ятних подружок наречених світ ще не бачив! 🙂


4. Бохо

Цей стиль -справжня знахідка. Особисто я його ніжно люблю за те, що він підійде практично будь-кому. Він може бути ніжним, з ноткою буржуазності, так і вільним з циганським характером. За допомогою кількох деталей перетворюється у справжній тематичний свято. Незмінно одне — велике коллічесвто квітів і … чертовщинка в очах нареченої!
5. Гетсбі

Екранізація роману Скотта Фіцджеральда «Великий Гетсбі» не залишилася незамеченой. Крім успіху в кінематографі цей фільм явно вніс свій внесок у весільну індустрію. Ретро-весілля в стилі 20ых років були в цьому році дуже популярні. Розкіш, жіночність і пригода — те, без чого не обійшлася жодна з них. Хто не ризикує, той не п’є шампанське!

Дійсно, стилі оформлення весілля не знають кордонів. Але незважаючи на всю свою різноманітність, головним на будь-який з весіль залишаються наречений і наречена!

Любіть один одного і будьте щасливі,

Ваша Ніка

П. С. Не забувайте залишати свої коментарі! А якщо ця стаття Вам сподобалася поділіться їй з друзями — натисніть на кнопочки соц. мереж внизу, будь ласка!