Tweet

Привіт, дорогі читачі!

Весілля в морському стилі у багатьох асоціюється з жарким літом, морським узбережжям і пляжної вечіркою… насправді, ці складові бажані, але не обов’язкові. Давайте подивимося, як можна стилізувати таку тематичну весілля, не їдучи в теплі країни!

Для початку я раджу всім подивитися цей надихаючий пост, який відразу створить потрібний настрій. Не можна говорити про море, не відчувши його! А з правильним настроєм і підготовка до весілля буде веселіше…1. Місце проведення

Звичайно, ідеальним місцем для церемонії, стане морський берег. До речі, надихаючі ідеї для весілля на пляжі Ви знайдете в цій статті.

Але якщо це не входить у Ваші плани, весілля в морському стилі можна провести навіть в самому звичному ресторані. Такі свальбы здорово проводити в яхтклубах або в місцях, де поблизу є водойма… Головне, підібрати аксесуари і декор і організувати розважальну програму!

2. Декор

У декорі переважають різноманітні кораблі і човники, а також морські елементи : штурвал, якір, компас, підзорна труба.. На щастя, за цим добром не обов’язково йти в порт.. 🙂 В будь-якому магазині з декором для будинку завжди є спеціальні колекції на морську тематику, які чудово підійдуть для прикрас зони побажань, солодкого столу і столу молодят.
На весілля в морському стилі переважають синьо-біло-червоне поєднання кольорів, це вже стало класикою. Докладніше про оформлення весілля в такому стилі читайте тут.

А для шанувальників романтики підійдуть ніжні відтінки бірюзи і морської хвилі…

Сміливо використовуйте їх в декорі, сервіровці столу, запрошення… А окрасою Вашого весілля нехай стане весільний торт, зроблений наче з морської піни!


4. Образ нареченого і нареченої

Ця тема заслуговує окремої статті, адже фантазувати тут можна нескінченно. Найголовніше, щоб костюми нареченого і нареченої були підібрані в єдиному стилі і підходили по тематиці! 🙂Нехай Ваше весілля в морському стилі надовго запам’ятається всім гостям! А майбутнім молодятам я бажаю щасливого сімейного плавання і 7 футів під кілем! 🙂

З любов’ю,

Ваша Ніка

П. С. А ви любите море? А весілля в морському стилі? Буду рада дізнатися Вашу думку, залишайте свої коментарі!