Tweet

Добрий день, дорогі читачі!

Сьогодні хочеться продовжити наше весняно-весільне натхнення. Весілля в стилі ретро — це тема, на яку можна фантазувати нескінченно. Тому влаштовуйтесь зручніше, буде цікаво!

Під словом «ретро» кожен являє свою епоху. Хтось перенесеться в гангстерський Чикаго 30ых років, для когось стиляжные 50ые і стиль пін-ап, і навіть яскраві 70ые при бажання можна назвати епохою «ретро».

Саме з цієї причини є безліч варіантів, як обіграти вінтажну або ретро весілля. Давайте разом обговоримо деталі!

Образ нареченої

Звичайно, образ нареченої повністю залежить від того, що саме Ви вважаєте епохою ретро. Наприклад, сукня може бути елегантним, в підлогу, з довгим шлейфом, з багатою вышифкой та мереживом в стилі арт-деко. У такому Ви легко відчуєте себе дівою 30ых років. А може бути навпаки за дівочі наївним, з пишною спідницею трохи нижче коліна — такий фасон любили в 60ые.
Образ — це не тільки плаття. Варто подумати про аксесуари і про зачіску. Для ретро характерні красиві укладання з хвилями, можливі також високі зачіски з начосом. Зверніть увагу, щоб зачіска одружилася за стилем з сукнею і просто Вам йшла!Запрошення на весілля

Якщо театр починається з вішалки, то весілля — з запрошень. Постарайтеся зробити так, щоб гостям вже з запрошень було зрозуміла ідея і тематика Вашого свята. Для ретро весілля мені сподобалася ідеї запрошень у вигляді пластинок, з вінтажними шрифтами або картинками. Від себе пораджу: імпровізуйте, фантазируйет і бійтеся стандартів!Декор

У декорі будуть приобладать вінтажні елементи. Тут Вам знадобляться забуті на горищі валізи, патифоны з пластинками, старовинні радіоприймачі і друкарські машинки. Подумайте і про колірній гамі. Яскраві фарби перенесуть гостей в епоху 70их, а ось ніжні тони більше підійдуть для стилізацій довоєнних часів.
Транспорт на весілля

Здавалося б, яка різниця, на якій машині приїде наречена. Напевно, для звичайного весілля з цією функцією чудово впорається будь-яка іномарка. Але для весілля в стилі ретро Вам доведеться роздобути вінтажне авто. Буде це шикарна «Чайка» маленький «Жучок» чи може ретро-моторолер — вибір за Вами. Повірте, кращі знімки з таким транспортом Вам гарантовані!

всі джерела фото шукайте на www.pinterest.com/rumko/weddings-stuff/

Сподіваюся, ви отримали дозу свого весільного натхнення і вже готові створити своє весілля в стилі ретро! Бажаю всім женихам, нареченим і декораторам творчих успіхів,

Ваша Ніка

П. С. А Ви б хотіли відсвяткувати ретро весілля? Чекаю Ваших відповідей у коментарях!