Tweet

Привіт, дорогі друзі!

Кілька років тому на екрани вийшов фільм «Стиляги», який трохи преоткрыл нам двері в епоху 50х. Яскраві та сміливі вбрання, рок-н-рол і джаз — ось з чим відразу асоціюється той час. Звичайно, весілля в стилі «Стиляг» зобов’язана бути не менш яскравою і незабутньою!

Давайте спочатку розберемося, хто ж такі були ці стиляги — бунтарі або золота молодь свого часу? Напевно, певна доля правди є в обох твердженнях. У будь-якому випадку, це рух розбивало стереотипи, а їх отличитильными рисами були модний одяг, любов до закордонної культури, музики і танців. Не будемо далі заглиблюватися в потробности, адже для того щоб стилізувати весілля в стилі стиляг цієї інформації нам цілком достатньо! 🙂


 

Почнемо за традицією з образів головних героїв — нареченого і нареченої. Краще відмовитися від класичного костюма. Жовті черевики, рожеві штани і смішна метелик — чому б і ні, якщо ви — стиляги? А якщо Ви все-таки не можете легко відмовитися від класики, потрудіться знайти ідеальний сучасний костюм в стилі 50х. І навіть у цьому випадку не забудьте про веселий аксесуар — нехай це буде бутоньєрка 😉Її вибір — це плаття в стилі 50х. Цей фасон завжди популярний, як у повсякденному, так і у весільній моді. Залишиться вибрати колір — традиційний білий, червоний або яскравий горошок? Погоджуйтеся на той, який підказує серце!Для весільного декору саме час відкривати скрині батьків і бабусь-дідусів. В нагоді тут може все. До речі, якщо Вам пощастило менше, і сімейної вінтажній скарбницею Ви не володієте — не біда, яскравий декор можна зробити своїми руками. Це зовсім не складно, зате виглядає стильно і в дусі того часу.


Не забудьте, що у стиляг особливою любов’ю користувався «горошок», обов’язково добавте елементи з цим малюнком у своє весілля. Можна прикрасити в яскраві сукні подружок нареченої, або прикрасити скатертиною з таким принтом солодкий стіл, а самі смельчики відважиться навіть на весільний торт.


Для весільного автомобіля змайструєте гірлянду їх старих консервних банок і бантиків.

В ідеалі, автомобіль повинен бути рожевою «Чайкою», з якої наречена акуратно покаже ніжку в рожевій черевичку… Щоб потім зробити найкращу фотографію зі своїм коханим!


Сподіваюся, це добірка налаштувала Вас на потрібний настрій. А для більшого натхнення подивіться фільми того часу. Бажаю вдалої стилізації і нехай Ваше весілля в стилі «Стиляг» буде самою стильною! :)))