Tweet

Багато хто мріє провести весільну церемонію на березі моря, або в красивому європейському місті. При цьому в більшості це так і залишається мрією. Насправді не варто відмовляти собі в своїх бажаннях, адже сьогодні весілля за кордоном доступна практично кожному…


З чого почати?

Якщо ви мрієте провести весілля за кордоном, спочатку виберіть те саме заповітне місце. Шлюби в багатьох країнах світу будуть вважатися законними і на території Російської Федерації. Якщо ж ваша заповітна країна не входить в цей список, офіційно укласти шлюб Вам доведеться на Батьківщині, а ось провести святкову церемонію там, де заманеться, ніхто не забороняє.

Як здійснити?

Є два шляхи — звернутися за допомогою до весільного агентства, яке спеціалізується на весіллях за кордоном або зайнятися організацією самостійно. Звичайно, перший спосіб набагато легше. Координатори виберуть для вас відповідний пакет послуг, вам не доведеться самостійно займатися паперовими та організаційними питаннями.
Однак це не означає, що неможливо організувати весілля за кордоном самостійно. Для початку вам треба забронювати переліт і проживання в готелі, зробити це через інтернет не складе труднощів… Так само в інтернеті можна знайти достатньо інформації про те, які документи потрібні для того, щоб зареєструвати шлюб за кордоном.

Звертайтеся до офіційних джерел, а краще напишіть е-маил або зателефонуйте відповідальній особі та задайте всі хвилюючі Вас питання!

А що ж гості?

Як правило, переліт та проживання оплачують гості, тому їх присутність на Вашому весіллі і буде найкращим подарунком. Обговоріть дату церемонії заздалегідь, так щоб запрошені могли спланувати свою відпустку, замовити квитки і готель.

Вартість?

Найбільше майбутніх молодят, які хочуть відзначити своє весілля за кордоном, хвилює саме це питання. Здається, що таке торжество обійдеться дуже дорого. Насправді, все залежить від Вас і Ваших уподобань. А оканчательно зробити вибір, чи варто влаштовувати весілля за кордоном чи ні, допоможе правильно складений весільний бюджет!

Як бачите, весілля Вашої мрії може стати реальністю. Не бійтеся діяти, і тоді все обов’язково вийде!