Tweet

Привіт!

У перший день листопада хочеться продложить тему минулого посту і розповісти про оформлення весілля в осінньому стилі. Звичайно, неможливо обговорити всі деталі в одній коротенькій статті, але все-таки я вибрала для Вас кілька цікавих ідей. Приємного перегляду!

Перше, що приходить мені в голову при слові «осінь» — це не дощ і холодні вечори, а яскраві фрукти та овочі, тому їх я і пропоную включити в оформлення весілля. По мимо таких плюсів, як економічність і доступність, з ними легко працювати і створювати те, що підкаже фантазія!

Яблучний сезон у розпалі, і на весіллях яблуко — бажаний гість. Воно може служити підставкою для карток розсадження гостей або ж виконати роль подушечки для кілець.

Оригінально виглядають яблучні композиції в центрі столу. Стільці молодят з яблучними гірляндами і свічники з яблук ідеально підійдуть для весілля в рустикальному стилі.
А щоб підтримати яблучно-осінню тему, додайте фрукти невеликого розміру в букет і бутоньєрку нареченого — Ваші образи точно звернуть на себе увагу!

Також один з частих елементів декору осінніх весіль — гарбуз. Не забувайте, що крім стандартного яскраво-помаранчевого кольору цей овоч має безліч інших відтінків, буває і білим і темно-зеленим. До того ж гарбуза можна пофарбувати у будь який колір за Вашим бажанням, такий об’єкт сам по собі буде відмінною прикрасою столу.


Якщо концепція весілля дозволяє, гарбузами різної форми можна викласти доріжку, по якій пройде наречена. І, звичайно, ніхто не заборонить Вам згадати детсво і вирізати з гарбуза свої ініціали!Мене абсолютно підкорили ці милі гарбузики для карток розсадження, а до них у компанію — парочка на торті!


Восени не можна залишити без уваги такий благородний фрукт як гранат. Декор з нього відмінно впишеться в весілля в богемному стилі, який ніколи популярний цієї осені.Сподіваюся, Ви знайшли для себе цікаві ідеї! Звичайно, це далеко не всі варіанти оформлення весілля в осінньому стилі, слідкуйте за оновленнями!