Tweet

Так само як театр починається з вішалки, весільна історія починається з запрошення. Це вже давно не засіб повідомити про дату і місце вашого свята.. Ні, запрошення на весілля сьогодні можуть розповісти набагато більше. Величезний вибір матеріалів, кольорів і фактур дозволять втілити будь-яку Вашу фантазію в реальність. Головне тут знайти ту саму ідею, а щоб це було легше зробити, подивіться цю цікаву добірку 🙂

Що може бути романтичніше, ніж запрошення у вигляді серця, тим більше зробленого своїми руками. Гостям буде чим зайнятися, розбираючись з орігамі!

Цей набір на перший погляд здається цілком звичайним, але тільки на перший.. Його хочеться розглядати, вивчати деталі. До того ж, якщо товщина і якість картону дозволяють, такі милі кружечки цілком можна використовувати як підставки для кухлів!

Гостям буде приємно отримати від Вас особисте запрошення. Немає кращого способу показати, як Ви чекаєте на весіллі, ніж використовувати свої фото. Головне, покажіть як Вам весело і зарядіть всіх позитивом 🙂


Відбитки пальців — як докази або доказ Вашої любові. Відмінний варіант, до того ж зробити самим зовсім не складно!

Якщо Вас об’єднує цікава історія знайомства, розкажіть про це. Наприклад, такий варіант відмінно підійде тим, хто до знайомства жив далеко один від одного.

Запрошення у вигляді брошки нікого не залишить байдужим і чудово подойет для весілля в морському стилі!

Нехай ця крапелька натхнення підкаже Вам потрібну ідею, а Ваші запрошення на весілля будуть не менш цікавими та оригінальними!