Tweet

Добрий день, дорогі друзі!

Всім відомо, що наречений і наречена обмінюються обручками в знак любові та вірності один одному. До речі, подушечки для кілець на весілля іноді буває вибрати важче ніж вінчальну сукню. А якщо без жартів, то їх вибір дійсно дуже великий. Давайте сьогодні подивимося на кілька цікавих варіантів!

Класика

Думаю, що більшість молодят все-таки віддають перевагу класичній подушечки для кілець. Але і в цьому разі зовсім непросто зробити вибір. Умільці створюють справжні шедеври з штучними квітами, мереживом, стразами — очі просто розбігаються.


Якщо Ви — майстриня, зробіть таку подушечку самостійно. Все-таки обмін кільцями — важливий момент весільного дня, і буде дуже добре, якщо Ви таким чином внесете в нього свою позитивну енергію..

Скриньки

На мій погляд, другий по популярності вибір серед наречених — це именный шкатулочки. Виглядають вони дуже вишукано і символічно, а після весілля у них можна зберігати приємні дрібниці… Скажу по секрету, для нашого весілля ми обрали саме цей варіант 🙂


Тематичні подушечки

До речі, виступити в ролі подушечки для кілець може все,що завгодно. На приклад, морська раковина відмінно впишеться в весілля морської тематики, а маленьке гніздечко буде символом нової сім’ї. Для фанатів тенісу підійде тенісний м’яч, а якщо у Вас є загальна улюблена книга, розташуйте кільця на ній…


Звичайно, це далеко не всі можливі варіанти. Вибираючи подушечку для кілець на весілля, подумайте про стиль Вашого свята, про Ваші смаки та інтереси… Покличте на допомогу фантазію і Ви обов’язково знайдете цікаве рішення!

Будьте щасливі,

Ваша Ніка

П. С. А який варіант сподобався Вам найбільше? Давайте обговоримо в коментарях!