Tweet

Багато хто з нас упевнені, щоб зробити хорошу весілля доведеться витратити багато сил, часу і грошей. З першими двома аргументами складно посперечатися, а ось весільний бюджет можна істотно скоротити, при цьому якість урочистості від цього не потсрадает. «Весілля недорого» не означає погано! Важливо розуміти чим дійсно можна заощадити, а на чому не варто ні в якому разі..

Перше з чого Ви маєте почати — це спланувати бюджет весілля, а точніше список витрат при підготовці торжества, і определеться, що ж для Вас означає «дорого» і «недорого». Погодьтеся, ці поняття досить відносні.

Важливо протягом всієї передвесільної підготовки слідувати складеним бюджету!

На чому можна заощадити?

1. Тамада

Чи знаєте Ви, що в більшості Європейських країн на весіллях зовсім немає ведучих. Подумайте, чи дійсно Ви хочете бачити всі ці незграбні конкурси у себе на весіллі? Боїтеся, що гості занудьгують? Але ж є маса інших способів розвеселити їх та організувати розважальну програму, на приклад, запросити музичну групу з цікавим репертуаром 🙂

Перш ніж вибрати артистів для весільної розважальної програми, запитайте рекомендації у знайомих або почитайте відгуки в інтернеті!

2. Ресторан або банкетний зал

Місце проведення торжества необов’язково має бути дорогим. Весілля — це не привід дивувати гостей великою кількістю їжі і кулінарними шедеврами. Стандартне меню включає в себе холодні закуски та/або салати, основне блюдо і десерт.

Віддайте свій вибір на користь фуршету, як правило таке меню обходиться дешевше! У такому разі гості самі можуть вибрати страву за своїм бажанням. При цьому ніхто не засидиться за столом, і на святі буде відбуватися живе спілкування.


Зовсім необов’язково обмежувати свій вибір ресторанами, коли є стільки інших прекрасних можливостей, як відкриті майданчики на природі або палацові зали… В такому випадку перетворити їх на місце проведення свята допоможуть кейтерингові компанії, які самі організовують сервіровку столів і кухню. Таке рішення часто обходиться дешевше ресторанних меню!

3. Транспорт

Щоб весілля коштувала недорого, відмовтеся від колони лімузинів у своєму кортежу! Так, сьогодні цим вже нікого не здивуєш, це дійсно марна трата грошей. Транспортування гостей ви можете організувати своїми силами, користуючись машинами друзів і членів сім’ї. Також самостійно можна прикрасити машину майбутніх молодят так, що вона легко прератиться в справжній весільний автомобіль!


4. Список гостей

На весілля прийнято запрошувати багато гостей. Насправді вже немає! Сьогодні діє правило :»головне — не якість, а кількість!«, тому запрошуйте тільки тих, кого Ви дейтсвітельно раді бачити у себе на весіллі.

Оптимальна кількість гостей на весіллі, при якому весілля буде недорогий, 50-70 чоловік!

На чому не варто економити!

1. Перукар і візажист для нареченої

Звичайно, в цей день кожна дівчина хоче виглядати справжньою принцесою. Тому довірте себе тільки перевіреним майстрам, навіть якщо їх послуги будуть коштувати дорожче, ніж зазвичай!

2. Фотограф і опереатор

Ваші спогади після весільного дня назавжди залишаться в серці, і звичайно, фото і відео. Нехай над ними работуют професіонали, щоб Ви могли завжди з задоволенням їх розглядати.

3. Взуття

Так, саме взуття важлива в цей день як ніколи. Тільки правильно підібрані туфлі зі зручною колодкою і надійним каблуком дозволять Вам розважатись весь день, а не плакати від натертих мазолей! Хороша взуття на весілля не може коштувати недорого, але все-таки на ній не варто економити!Удачі в підготовці вашого свята! Хочеться вірити, що весілля — це подія, яка відбувається раз у житті, тому все-таки не варто сильно захоплюватися економією в цей день 🙂