Tweet

Привіт, друзі!

Сьогодні я підготувала для Вас невеликий майстер-клас про те,як зробити прикрасу для столу на весілля своїми руками. Скажу чесно, що обробка фотографій та монтаж маленького ролика зайняли набагато більше часу, ніж створення самої композиції. Сподіваюся Вам сподобається… Давайте дивитися!

Надихнули мене на створення такого майстер-класу ось ці композиції. Яскраві лимони і квіти створюють святковий настрій, до того ж виглядають разом оригінально і незвично!
Отже, щоб прикрасити стіл на весілля нам знадобляться:

-лимони або інші цитрусові

-квіти

-прозора ваза або інша ємність

-різні стрічки для декору

1. Нарізаємо лимони

Скибочки можуть бути різної товщини, вони всі потім стануть у нагоді


2. Викладаємо лимони у вазу

Це найскладніший етап. З незвички лимони будуть падати,а вся конструкція валитися. Але і тут діють прості закони фізики. Вниз кладемо самі широкі скибочки, поступово піднімаючись вгору за принципом піраміди.

3. Збираємо з квітів букет

Після того,як Ви закінчили з лимонами, зробіть з Ваших улюблених квітів букет і поставте його у вазу.4. Прикрашаємо вазу

Найприємніша частина майстер-класу — декорування композиції. Ви можете використовувати будь-які відповідні матеріали -стрічки, тканина,мереживо, підходящі за стилем до Вашого весілля.

П. С. Просто додай води!

Звичайно, квіточки не можуть без води, тому акуратно заповнимо вазу водою з лійки. На жаль, квіти не можуть довго бути з лимонами. Тому, якщо Ви хочете щоб вони радували Вас і наступні дні, поміняйте їм воду. Тільки нехай вона буде вже без лимонів!;)

А ще я записала для Вас весь майстер-клас у вигляді маленького ролика. Сподіваюся, Вам сподобалася така ідея для прикраси столу на весілля.

Бажаю приємного перегляду і чекаю Ваших коментарів,

Ваша Ніка