Tweet

Привіт, дорогі наречені, наречені і всі читачі блогу!

Часом здається, що всі весільні стилі вже тисячу разів обіграні, і оригінальну ідею неможливо знайти. Весілля в стилі Чикаго — це, звичайно, не новий тренд, але з року в рік він не втрачає свою популярність. Стилізувати таке весілля не просто, зате результат Вас приємно здивує!

Гангстерський Чикаго 30ых готовий багатьом не дає спокою досі, а серйозні гангстери і їх чарівні подружки нікого не залишають байдужими. Від цих образів і варто відштовхуватися, придумуючи костюми для нареченого і нареченої.

Образ нареченого не обійдеться без підтяжок і крислатого капелюха або кеппи. Ну і який же гангстер без сигари — образ для весільної фотосесії готовий.

Для нареченої належить не просте завдання — вибрати плаття. Це може бути шикарне плаття в підлогу в стилі арт-деко, який був популярний в 30иє роки. Якщо Ви не готові до таких координальным перетворень, зверніть увагу на деталі. Оригінальний головний убір, рукавички, стилизаванные туфлі, мундштук і вінтажні прикраси — все разом допоможуть Вам стати дівою гангстерського Чикаго.


В оформлення весілля варто включити вінтажні об’єкти. Окрасою зони побажань може стати справжня друкарська машинка, а якщо вона раптом виявиться працює, це стане справжнім равлечением для гостей!

В якості компліменту гостям підійдуть компакт-диски з музикою того часу. Мені сподобалася ідея з принтом у вигляді старих платівок.

Варто подумати про транспорт для нареченого і нареченої, для весілля в стилі Чикаго потрібен ретро автомобіль. Звичайно, нелегко знайти таких красенів, але все-таки варто спробувати. Напевно у Вашому місті є любителі стариных авто, і, цілком можливо, вони готові здати їх в оренду в день весілля!

Попросіть фотографа при обробці фотографій зробити деякі знімки в стилі ретро, так ніби вони дійсно родом з 30ых. Такі фотографії займуть гідне місце у весільному альбомі!І головне пам’ятайте, підходити до підготовки такої незвичайної весілля варто з гумором. Ваш гарний настрій та щирі посмішки — це і є запорука успіху!