Tweet

Мої вітання, дорогі наречені!

Для всіх, хто планує одружитися в Новому 2014 році, саме час задуматися про те, як проходитиме Ваше весілля. Ось уже кілька років весілля в європейському стилі стає популярною і в Росії. Для тих, хто поки не знає, що це таке, буде корисна ця стаття…

У весілля в європейському стилі є ряд відмінностей від традиційної, в нашому розумінні, весілля. Тут Ви не побачите ні короваю з тамадою, ні викупів з вульгарними конкурсами, а у розважальній програмі для гостей обов’язково буде жива музика. Це свято стилю, елегантності і гармонії!

Давайте разом детальніше обговоримо ключові моменти такої весілля…

1.Місце проведення

Церемонія бракосочитания проходить в церкві, альтернативний варіант — виїзна церемонія, де наречений і наречена вимовляють клятву один одному. Після офіційної частини наречені і гості відправляються веселитися.
Весілля в європейському стилі празнуется на відкритих майданчиках,якщо дозволяє погода. В іншому випадку вибором це може бути ресторан або заміський клуб… Традиційно гостей розсаджують за круглі столи по 8-10 осіб. Стіл нареченого і нареченої займають центрадьное місце, столи поряд призначаються для самих бдизких родичів і друзів.


2.Декор

Весілля в європейському стилі припускає орределенную тематику, особлива увага приділяється колірним рішенням. Про це ми вже не раз говорили на сторінках блогу, докладніше про те, як вибрати свій стиль весілля читайте тут…

Коли наречений і наречена определилились у виборі стилю, починається найцікавіше — процес декорування. Кожен сезон весільні стилісти придумують нові і нові ідеї, щоб жодне весілля не повторювалася. Спробуйте і Ви, це дійсно интесно!!!


3.Образ нареченого і нареченої

Звичайно, це дуже зворушливий момент — вибір весільної сукні для нареченої і костюм для нареченого. Образи повинні поєднуватися між собою і вписуватися в концепцію всього весілля. Зробити це легко з допомогою деталей, наприклад заколоти бутоньєрку нареченого з таких же кольорів, що і в букеті нареченої.


4. Формат свята

Найголовніше правило на весілля в європейському стилі — це комфорт нареченого і нареченої, тому весь свято будується на їх бажання. Наприклад, фотосесія може пройти як до так і після офіційної церемонії.

Після гостей може чекати легкий фуршет з живою музикою, або вечеря. Меню в такому випадку складається з 3-4 страв.Спочатку подаються холдні закуски, далі гаряче блюдо і на останок десерт. Так само для гостей прийнято прикрашати солодкий стіл…

На цьому святі не буде тамади, зате буде грати жива музика. І, звичайно, ніхто не відміняв традицій: перший танець нареченого і нареченої, весільний торт і букет — ключові моменти розважальної програми!Якщо Вам сподобалася ідея зробити своє весілля в європейському стилі, не бійтеся цього експеременту. До речі, зовсім не обов’язково відмовлятися від традицій, які здаються Вам важливими. Я думаю, в такому випадку вийде цікавий мікс. 🙂

Удачі,

Ваша Ніка

П. С. Спасибі, що прочитали цю статтю. Я завжди рада почути Вашу думку — не соромтеся залишати свої коментарі!