Tweet

Дарувати квіти на весілля прийнято в багатьох країнах світу. Звичайно, гостям хочеться, щоб подарований букет не загубився серед загального різноманіття. Як не помилитися і зробити правильний вибір допоможуть ці нехитрі поради!

Дізнайтеся смак нареченого і нареченої!

Якщо ви близький друг або родич нареченого і нареченої, то напевно повинні знати про їхні смаки та уподобання в воборе квітів. Також важливо знати, чи немає у когось із молодят алергії на той чи інший квітка. Якщо ж ви гадаєте, які квіти на весілля вибрати, а спитати з якоїсь причини незручно, віддайте перевагу нейтральним, без різкого запаху. На приклад це можуть бути троянди кремових відтінків, чого не скажеш про лілеї, каллах і орхідеї!

Проявіть фантазію!

Не обмежуйте свій вибір стандартними букетами, які так часто дарують на весілля. Набагато цікавіше і вигідніше будуть виглядати квіткові композиції. Вони можуть бути виконані у вигляді серця або оформлені у вигляді корзини з квітами. Можете не сумніватися, такий подарунок обов’язково займе гідне місце в будинку молодих і ще довго радуватиме їх після свята!

Не забудьте про сезонні квіти!


Не важливо в який час року проходить весілля, завжди є можливість скласти букет з сезонних квітів, які виглядають доречно і красиво. Навесні віддайте перевагу первоцветам, гортензії або лаванди, влітку — півонії, восени — айстрам або гергинам, а от взимку в букет можна додати хвою або декоративні шишки. Такі незвичайні деталі прикрасять навіть саму просту композицію, і Ваш букет точно не залишиться не поміченим!

Будьте трохи забобонними!

Не варто забувати про те, що кожна квітка несе в собі певний сенс, так само це відноситься і до колірним рішенням букетів. Звичайно, сьогодні мало хто звертає увагу на мову квітів, але все-таки в день весілля багато нареченої стають як ніколи забобонними. Щоб нікого випадково не разтроить, відмовтеся від жовтих тюльпанів ! 🙂

Нехай ці прості правила допоможуть Вам вибрати правильні квіти на весілля, які ще довго будуть радувати нареченого і наречену, головне даруєте їх від чистого серця!