Tweet

Привіт, друзі!

Сьогодні хочеться обговорити одну цікаву тему, яка так часто хвилює женихів і наречених. Готуючись до свята, ми часто чуємо фразу «оригінальне весілля», при цьому кожен вкладає в неї свій особливий сенс. Що ж таке оригінальне весілля і як зробити так, щоб гості ще довго-довго про неї згадували, читайте далі…

Оригінальне весілля не обов’язково повинна бути дорогою.

Важливо!

Для початку визначте бюджет Вашого свята. Так, це важливо! Не варто починати сім’ю з боргів, як і зі суперечок і сварок. Виберіть для себе суму, яку Ви готові витратити на своє весілля, від неї і слід відштовхуватися!

Після того, як бюджет затверджений, складено список гостей і вибрано місце для проведення церемонії і свята, починається найцікавіше. Ви можете проявити себе, і скласти свій власний весільний сценарій. Тематичні весілля стали дуже популярні останнім часом, і вибір стилю обмежується тільки Вашою фантазією.

Оригінальною весілля модет бути за рахунок декору і продуманих до деталей костюмів нареченого і нареченої. Декорації та аксесуари допоможуть Вам перенестися в далекі країни, або дозволять зіграти ретро весілля.І звичайно, з незвичайним весільним платтям будь-яке весілля стане оригінальною!


Ви можете придумати розважальну програму самі, а можете звернутися по допомогу до весільних агенцій. У будь-якому випадку пам’ятайте, що це Ваше свято, і Вам вирішувати, яким Ви хочете його бачити!

Як бачите, оригінальне весілля — це зовсім не складно. Не бійтеся і не обмежуйте себе, дотримуйтесь своєї фантазії і своїм бажанням, і, звичайно, будьте щасливі! Тоді Ваше весілля точно запомнтя на довго 🙂