Tweet

Весільна мода змінюється з року в рік, з’являються нові тенденції і навіть традиції. Якщо на початку 90ых модна весілля не обходилося без лімузина, то сьогодні цим вже нікого не здивуєш. Так само безповоротно застаріли і тамада з короваєм і вульгарними конкурсами. Сьогодні важливі насамперед сімейні цінності, душевність і краса, адже це свято, де є місце для зворушливих моментів і несканчаемого веселощів…

Сьогодні, як не дивно, модна весілля – це простота і природність. Більше уваги удиляется нової сім’ї, а вся весільна церемонія підкреслювала важливість події. Важливо, щоб наречений і наречена розуміли свою відповідальність, але на жаль багато у процесі підготовки забувають про це, і все увагу та енергію витрачають на не настільки важливі деталі!

Звичайно, весілля — це урочиста подія, яке повинно залишитися в пам’яті на все життя. Але не варто гнатися за трендами, адже як відомо, мода – дама мінлива 🙂

І все-таки весільна мода диктує свої умови. Ось лише невелика добірка того, що модно, а що ні зараз на весіллях. Як видно, зовсім неактуальні зайвий блиск і «мішура», а ось скромність і романтичність навпаки «в топі»!

І пам’ятайте, що модне плаття або машина не зробить Вас счастливие. Набагато важливіше створіть свою неповторну історію в день весілля, яка надовго залишиться у Ваших серцях!