Tweet

Як же хочеться, щоб весілля була красивою, модною і оригінальною, при цьому не коштувала мільйони! Відмінне рішення – зайнятися організацією самому, тим більше тренд «весілля своїми руками» набирає обертів.

Безумовно, займаючись організацією свята самостійно вийти заощадити. Але перш ніж прийняти таке рішення, поспілкуйтеся з весільними організаторами, вивчіть спектр і вартість послуг, які вони пропонують. Якщо після цього Ви вважаєте, що можете впоратися самостійно – тоді вперед!

Важливо ! Беріться за організацію весілля тільки якщо Вам дійсно хочеться і подобається це робити. Якщо ж Вам цей процес здається нецікавим, доручіть всю роботу садебному розпоряднику. Можливо, Ви не заощадите гроші, але точно збережете нерви!

До того ж зовсім необов’язково займатися організацією самостійно. Виберете ту сферу, яка Вас дійсно приваблює, наприклад — декор. Є безліч майстер-класів про те, як зробити модні і недорогі деталі для прикраси весілля своїми руками, які будуть ефектно виглядати і прикрасять будь-яке свято.


Або Ви можете зробити самостійно запрошення на весілля. Дівчата, які люблять рукоділля, можуть самі зробити аксесуари для нареченої – прикраси для волосся або підв’язку, а тим, хто захоплюється флористикою напевно захочеться повправлятися у виготовленні букетів і бутоньєрок.
Як бачите, весілля своїми руками – це цікаве заняття, головне щоб воно було по душі. Тоді все обов’язково вийде.