Tweet

Привіт, друзі!

Щодня переглядаючи весільні блоги в інтернеті (до речі, один з моїх улюблених — weddywood.ru), я радію і дивуюся тому, скільки красивих весіль відбувається навколо і як безмежна фантазія людей! Унікальність кожної пари, її смаки та уподобання відображаються в єдиної тематики, і від цього свято стає не схожим на інших! Давайте розберемося, що ж це таке – стиль весілля і чому про нього так багато говорять останнім часом?

Думаю, що наші батьки, готуючись до свого весілля, не здогадувалися про те, що зовсім не обов’язково слідувати шаблонам . Сьогодні єдине, що обмежує майбутніх молодят у створенні свого торжества – тільки їх фантазія. Навіть матеріальний питання відходить на другий план, адже і при невеликому бюджеті можливо зробити прекрасну весілля.

Вибір стилю весілля – це те, з чого варто почати, якщо Ви хочете, щоб Ваше свято було небанальним. Кращі помічники в цьому випадку – Ви самі! Музика, кіно, улюблені кольори або навіть країни – все це допоможе створити тематику свята.Дуже важливим фактором в цьому виборі є час і місце проведення торжества. Взимку, наприклад, можна зіграти весілля в російському стилі. А влітку перенестися в жаркі країни і влаштувати Гавайську вечірку або весілля в морському стилі – хай це стане родзинками свята.

Створюючи єдиний стиль весілля не забудьте про деталі, саме за рахунок них створюється потрібна атмосфера.

Важливо, щоб між собою поєднувалися:

Образи нареченого і нареченої


Букет нареченої і бутоньєрка нареченого


Запрошення – план розсадки гостей, меню – картки розсадки та інша весільна поліграфія


Також елементи, які належать до спільної теметике весілля, можуть бути пристутніми в загальному оформленні залу і в фотозоні. Їх можна обіграти, декоруючи солодкий стіл або зону для побажань. Звичайно, варто приділити увагу розважальною програмою для гостей, якщо Ви таку плануєте. Тут будуть доречні тематичні конкурси та ігри, важливо підібрати відповідну музику.


Дорогі наречені, пам’ятайте, що тільки від Вас залежить, яким буде Ваше свято. Не бійтеся експериментувати, вибираючи свій стиль весілля. У цій казці Ви – головні герої!

З вірою в любов,

Ваша Ніка

П. С. Буду рада Вашим коментарям, а якщо ця стаття Вам сподобалася. поділіться їй з друзями!