Tweet

Привіт, дорогі друзі!

Гангстери і стиль ретро ніяк не дають мені спокою. Чим більше дивишся фотографій, тим більше подобається ця ідея. А давайте сьогодні поговоримо про те, яким міг би бути сценарій для весілля в стилі Чикаго… 🙂

Звичайно, будь-яке весілля починається з запрошення. Ви можете оформити їх у дусі кабаре або казино, або зробити анонімки на зістареної папері. Головне, в самому запрошенні розкажіть, що це тематичний свято, і всі бажаючі можуть потримати Вашу ідею.

На весіллі в стилі Чикаго Ви можете зовсім обійтися без конкурсів. Жива музика, можливість влаштувати фотосесію з атрибутами того часу, а також карткові ігри або рулетка чудово впораються із завданням розважити гостей.

Але все-таки я підібрала для Вас кілька веселих ігор, які напевно сподобаються молодятам і гостям і прекрасно впишуться в концепцію свята.

1. Увага, розшук

У залі голосно зачитується орієнтування-опис одного з гостей, а хто вгадав, хто це, отримує приз. Такий конкурс підійде для весіль з невеликою кількістю гостей, або ж варто вибрати із залу команду учасників.

Важливо написати цікаві орієнтування, а ще краще їх оформити у вигляді постера WANTED з фотографією. Після конкурсу можна подарувати тим, кого разыискивали. Звичайно, учасники повинні бути близькими родичами або друзями нареченого і нареченої.

2. Влучний стрілець

Всім відомо, що гангстери були влучними стрілками. Виберіть із залу добровольців, 3-4 людини, і запропонуйте їм позмагатися у стрільбі в дартс. Дартс, звичайно, буде не простим, а з завданнями. Наприклад, влаштувати для молодят романтичну вечерю. Той, хто потрапляє до завдання, зобов’язується до виконання. За участь у конкурсі передбачте символічні призи!

До речі, дартс можна замінити повітряними кулями, і кожен з кульок покласти записку із завданням!


3. Кращий танцюрист

Все-таки танець з кінофільму «Кримінальне чтиво» став вже класикою, і на гангстерське весілля про нього не можна забувати. Конкурс дуже простий і не менш веселий. Просто увімкніть на проекторі танець Уми Турман і Джона Траволти, а задчей учасників буде його повторити. Нехай кращого обере журі!

Більше весілля в стилі Чикаго читайте у цій статті, а поради щодо оформлення Ви знайдете тут.

Бажаю всім від душі повеселитися,

Ваша Ніка

П. С. Якщо у Вас є ідеї для конкурсів або сценарію для весілля в стилі Чикаго, напишіть про це в коментарях. Я завжди рада спілкуванню!