Tweet

Привіт, дорогі друзі!

Не знаю як у Вас, а у мене в душі вже весна. Все-таки це очікування, що ось-ось все прокинеться від зимової сплячки, вселяє надію. Тому я підготувала для Вас підбірку для весілля в зеленому кольорі. Зелений колір — це символ нового життя, колір надії і, звичайно, весни, і він чудово підходить для весняних весіль!

Сервірування столу для весілля в зеленому кольорі

Акценти із зеленого кольору будуть відмінно виглядати в сервіровці столу. Приділіть особливу увагу посуді: замовте для свого свята зелені келиха або тарілки. Такий підхід до деталей гості оцінять по гідності! До того ж Ви можете вибрати відтінки від смарагдового до ніжно-зеленого…
Весільний торт у зеленому кольорі

Весільний торт — один з ключових моментів урочистості. Він завжди привертає до себе багато уваги, тому постарайтеся, щоб і він підтримав концепцію усього свята. До речі, для кондитерів сьогодні не складе труднощів виконати будь-яке Ваше бажання. Хочете торт зеленого кольору? Будь ласка!
Образ нареченої на весіллі в зеленому кольорі

І все-таки найбільше нас, дівчаток, хвилює образ нареченої. Букети з самих перших весняних квітів з ніжною зеленню підкреслять Вашу жіночність. А в поєднанні з пастельними відтінками рожевого і персикого ці квіти будуть виглядати особливо вишукано…
Під пишним платтям нареченої можуть ховатися зелені туфельки, які стануть родзинка Вашого образу. Домовтеся з подружками, щоб вони підтримали ідею весілля. Зелений колір їх суконь буде виграшно виглядати на Ваших спільних весільних фотографіях!

Бажаю Вам, щоб весна завжди залишалася з Вами в серці, незважаючи на будь-які морози!

З вірою в любов,

Ваша Ніка

П. С. Поділіться, будь ласка, цією статтею про весілля в зеленому кольорі зі своїми друзями — натисніть кнопки соц. мереж нижче. Нехай весна приходить швидше!