Tweet

Привіт, друзі!

Кожна дівчинка в дитинстві мріяла бути принцесою і чекала на свого принца на білому коні. Схоже, що мрії збуваються, і принц знайшовся. Залишилося стати принцесою і відзначити весілля в стилі казки.

Я не буду оригінальною, якщо скажу, що одна з найулюбленіших і популярних у всіх народів казка -це Попелюшка. Так, історія про те, як туфелька може змінити все життя, з дитинства завоювала наші серця. По-моєму, це відмінна ідея для створення свого весілля в стилі казки!

Відчути себе справжньою Попелюшкою, яка потрапила на бал, допоможе сукня принцеси.


У казці чарівниця творила справжні чудеса. Пам’ятаєте, як по велінню чарівної палички гарбуз перетворилася в карету. Маленькі гарбузики можна використовувати в якості підставок для карток розсадження гостей — це змусить їх посміхнутися, а великі можуть стати оригінальною прикрасою.


Звичайно, на своє весілля Попелюшка повинна приїхати в кареті. Головне, щоб вона не виявилася чарівною — адже свято буде продовжуватися і після півночі!Ще один важливий момент у цій історії — кришталева туфелька. Якби Попелюшка її не обранила, ніхто не знає, чим би все закінчилося. Тому, дорогі наречені, для своєї казкової весілля вибирайте туфлі гідні принцеси! А якщо Ви випадково втратите одну туфельку, впевнена, Ваш принц Вас не з ким не переплутає! 🙂
А сучасні Попелюшки не бояться сміливих експериментів!

Бажаю Вам, щоб не тільки весілля, але і все життя, пройшла як у казці!