Tweet

Привіт, дорогі читачі блогу!

Радістю хочеться ділитися, тому на весілля запрошують найближчих друзів і родичів. Але іноді гості на весіллі ведуть себе некоректно, і можуть доставити зайві клопоти нареченому і нареченій. Про те, що не можна робити ні в якому разі, а що навпаки порадує молодят, читайте далі.

Гості на весіллі

1. Якщо Ви отримали запрошення на весілля, своєчасно повідомте про те, чи будете Ви на торжестві чи ні.

Якщо запрошення на дві персони, або один для всієї родини, не забудьте сказати, скільки людей буде в дійсності. Зробити це треба не пізніше, ніж за тиждень до заходу. Повірте, Ви полегшите тим самим життя нареченому і нареченій.

2. Постарайтеся уточнити всі ваші деталі до весілля!

Якщо в день церемонії сталося щось несподіване, наприклад Ви заблукали по дорозі до місця проведення торжетсва, не поспішайте повідомити про це нареченому і нареченій. Посторайтесь зв’язатися з кимось із друзів або організаторів, вони напевно допоможуть Вам в такій ситуації.

3. Не скупіться на компліменти!

Не соромтеся висловити подяку молодим за подароване свято, відмітьте прекрасне весільне плаття і образ нареченої в цілому. А ось негативні зауваження в день весілля краще притримати при собі, обговоріть це краще як-небудь іншим разом з подругою.

4. Не соромтеся!

Танцюйте, беріть участь у конкурсах та іграх, скажіть святковий тост на честь нареченого і нареченої. Немає нічого гіршого, коли гості на весіллі нудьгують. Це настрій обов’язково передається молодим, а Ви ж цього не хочете, правда?

5. Одягайтеся на весілля згідно вказаного дресскоду.

Якщо в запрошенні вказана певна тема вечірки – підтримайте її в своєму костюмі. А якщо дресскода немає, оберіть елегантний, ненав’язливий наряд, який буде відповідати місцем проведення торжества.

6. І саме головне – вірте в любов!

Навіть якщо Ви найбільший скептик, не визнаєте романтику і вважаєте, що всі шлюби закінчуються розлученням, у цей день не варто відкрито про це говорити 🙂

Нехай всі гості на весіллі будуть веселими, а наречені — щасливими! І,звичайно, не пропустіть сатью про те, як розважити гостей на весіллі!

Ваша Ніка

П. С. А Ви згодні з цими порадами? Залишайте коментарями та діліться статтею з друзями в соц.мережах!