Tweet

Вітаю Вас, мої дорогі читачі!

Сьогодні хочеться поговорити з Вами про те, який колір вибрати для весілля? Впевнена, що це питання задає собі кожна наречена, адже кольорове рішення означає багато чого в оформленні свята! Якщо Вас досі мучать сумніви, то Вам допоможуть поради в цій статті…

1. Слухайте себе!

Деколи буває складно вибрати колірне рішення для свого свята — очі просто розбігаються! Але все-таки, самий вірний спосіб вибрати ідеальний колір для вашого весілля — прислухатися до себе. У кожного з нас є улюблені кольори, тому варто вибирати серед них. Так Ви будете комфортно почувати себе протягом усього свята!

2. Не забудьте про сезонність!

Варто звернути увагу на сезонність. Восени і взимку добре виглядають глибокі відтінки дорогоцінних каменів — смарагдовий, гранатовий, сапфіровий. А ось навесні і влітку навпаки хочеться легкості, яскравості і свіжості. Ідеально підійдуть кремові кольору, а також ягідно-фруктові відтінки.3. Стежите за модними тенденціями

Щороку мода диктуетнам свої правила, а тренди змінюються з сезону в сезон. Те, які кольори будуть актуальні для весіль в найближчому майбутньому, Ви легко дізнаєтеся з журналу мод. До речі, цієї весни нас чекає рожеве божевілля — від ніжної пастелі до яскравої фуксії!


Сподіваюся, ці поради полегшать Ваш вибір. А я бажаю Вам найбільш яскравою і незабутньою весілля! І ще цікаво дізнатися, який колір Ви вибрали для свого весілля?

До зв’язку,

Ваша Ніка